Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
BIP - Gmina Kostomłoty
Bip - Strona główna

Urząd Gminy

Konsultacje społeczne

Organy

Prawo lokalne

Podatki i opłaty »

Uchwały Rady »

Zarządzenia Wójta »

Budżet »

Sprawozdania finansowe

Zamówienia publiczne »

Archiwum przetargi »

Plan postępowań o udzielenie zamówień

Organizacje pozarządowe »

Wolne stanowisko pracy

Opinie RIO/KONTROLE

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kostomłoty

Plany miejscowe

Dziennik Ustaw

Monitor Polski

Dziennik Urzędowy WD

Ewidencja działalności gospodarczej

Akty prawa miejscowego

Rejestr działalności regulowanej - odbiór odpadów

Działalność lobbingowa

Petycje

Opieka nad dziećmi do lat 3

Dostępność

Koordynator ds. dostępności

RADA SENIORÓW

Ochrona danych osobowych

Cyberbezpieczeństwo

Efektywność energetyczna Gminy

Standardy Ochrony Małoletnich

Rejestr Instytucji Kultury

walidacja css walidacja html

Organy: Komisje 2024-2029

KOMISJE RADY GMINY KOSTOMŁOTY 2024-2029

 

KOMISJA REWIZYJNA:

  1. Agnieszka Andrasiewicz –przewodniczący
  2. Iwona Fornal
  3. Sebastian Drohomirecki
  4. Agnieszka Gołdyn
  5. Wojciech Jakubiak

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI:

  1. Roman Kulas – przewodniczący
  2. Marek Żądło
  3. Sebastian Pawlak
  4. Stanisław Chojecki

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, ZDROWIA, SPORTU I WYPOCZYNKU:

  1. Grzegorz Żerelik - przewodniczący
  2. Agnieszka Gołdyn
  3. Grzegorz Cisowski
  4. Leon Barylak
  5. Mariusz Żałobniak

 KOMISJA PRAWA, PORZĄDKU PUBLICZNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA:

  1. Iwona Fornal - przewodniczący
  2. Grzegorz Cisowski
  3. Agnieszka Andrasiewicz
  4. Stanisław Kuriata
  5. Agnieszka Gołdyn
  6. Roman Kulas
  7. Marek Żądło
  8. Leon Barylak
  9. Mariusz Żałobniak
  10. Stanisław Chojecki

  KOMISJA ROLNICTWA:

  1. Wojciech Jakubiak - przewodniczący
  2. Grzegorz Cisowski
  3. Roman Kulas

 KOMISJA BUDŻETU, FINANSÓW I ROZWOJU GOSPODARCZEGO:

  1. Mariusz Żałobniak - przewodniczący
  2. Sebastian Pawlak
  3. Wojciech Jakubiak
  4. Roman Kulas
  5. Agnieszka Andrasiewicz
  6. Agnieszka Gołdyn
  7. Sebastian Drohomirecki
  8. Grzegorz Żerelik
  9. Stanisław Kuriata

drukuj pobierz pdf    

wstecz